Nová nabídka kroužků 2022-2023

19. 1. 2023

Vážení rodiče,

dnes byla všem žákům školy rozdána nabídka kroužků organizovaných na naší škole ve 2. pololetí školního roku 2022/2023.

V nabídce naleznete kromě tradičních kroužků také dvě nové nabídky, a to herní a modelářský kroužek ze světa Warhammeru, který povede Mgr. Jan Tomeček, a kroužek anglického jazyka vedený zkušenými lektory paní Bc. Andreou Haynes a Mgr. Miroslavem Knězem.

Herní a modelářský kroužek ze světa Warhammeru je zajímavou nabídkou na příjemně strávené čtvrteční odpoledne. S panem Tomečkem se účastníci kroužku seznámí s touto moderní logickou strategickou deskovou hrou, ke které si vytvoří figurky, a následně ji mohou společně hrát. Kromě internetu se o této hře můžete více dozvědět v příloze, kde naleznete poutavé fotografické koláže.

Ke kroužku anglického jazyka se váže internetový odkaz, který naleznete v nabídce. Pro jistotu se s nabídkou anglického jazyka můžete seznámit i v příloze této zprávy. Při nižším zájmu o účast na kroužku bude výuka vedena jedním lektorem. Při vyšším zájmu o účast na kroužku bude výuka vedena tandemově, tedy dvěma zkušenými lektory, kteří vedou kurzy nejen pro děti, ale i pro dospělé a pro děti pořádají také letní výukové tábory angličtiny. Tandemová výuka nabízí větší možnost individuálního přístupu k žákům. Zároveň se jedná o velmi efektivní formu výuky vedoucí k rychlému vzdělávacímu pokroku. Další bližší informace naleznete na jejich uvedených internetových stránkách.

Věříme, že se Vám obě naše nové nabídky budou líbit.

Volný čas dětí a mládeže a jeho naplňování pozitivními aktivitami hraje významnou roli při utváření osobnosti mladého člověka a při jeho pozitivní socializaci. Věříme, že by se i tyto dva kroužky mohly stát jeho pevnou součástí.

ZŠ Svoboda nad Úpou
Kostelní 560
542 24 Svoboda nad Úpou

Sledujte nás

Menu